Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pandorian 2 Reborn Video Etkinliği (1. Yıla Özel)
LvY3oo.png

Değerli Oyuncularımız,

18 Haziran 2018'de çıktığımız yolda sizlerin desteği ile 1. yılımıza giriyoruz. 1 yıllık süreçte olabildiğince etkin bir yönetim anlayışı ile sizlerle beraber olduk belli zamanlarda her oyunun / serverin başına gelebilecek birtakım tatsız olaylar yaşasakta Cengiz Han 2 bazında en iyi isim unvanımızı elimizde tutmaya, bu alanda gelip geçici anlayışını kırarak minik hatalarla ve anlaşılır bir Türkçeleştirme düzeyi ile oyunumuzu sizlere sunmaya devam ettik.

1. yıla özel video etkinliğimizde hem yaşımızı kutlayacak hemde sizlere bolca ödüller dağıtacağız. Etkinliğimiz kendi içinde 3 kategoriye ayrılmaktadır.

Genel Kurallar

* Oyuncumuz video başlığında mutlaka Pandorian 2 Reborn yazısını bulundurmalıdır.
 Örneğin: Lilliana PK Videosu - Pandorian 2 Reborn
* Kategorilerde belirtilen etiketleri mutlaka eklemelidir.
* Video yükleme sitesi olarak Youtube kullanmalıdır.
* Videonun açıklama alanında Facebook, Instagram ve Forum adresimizle birlikte Discord davet linkimiz bulunmalıdır.

Discord davet linkimiz: https://discord.gg/xTaM37K

Kategoriler

1) PK Video

İlk kategorimiz PK dalında. Oyuncumuz PK videosunda konuşma geçmeden sessiz veya mümkünse telif hakkı içermeyen bir müziği kullanarak videosunu ilgili siteye yüklemelidir. 

Video uzunluğunuz minimum 5 dakika olmalıdır.

Örnek Başlık: Lilliana PK Videosu - Pandorian 2 Reborn

Kategori videolarında kullanılacak etiketler: #cengizhan2 #pandorian2 #pvpserver

- PK Video Ödülleri

1. Ejder Katili Kostümü, 5A PP, 1000 Neptün, 1000 Parlak Elmas, 300 Seçkin Akdeniz Oyması

2. 5A PP, 750 Neptün, 750 Parlak Elmas, 200 Seçkin Akdeniz Oyması

3. 5A PP, 500 Neptün, 500 Parlak Elmas, 150 Seçkin Akdeniz Oyması

Katılım Ödülü (Dereceye Giremeyenler İçin): 2A PP, 100 Neptün, 100 Parlak Elmas, 100 Seçkin Akdeniz Oyması

2) Öğretici Video

İkinci kategorimiz ise öğretici video içeriği. Oyuncumuz oyun içerisinde belirlediği bir sistemi (örneğin zodyak) sesli ve anlaşılır bir şekilde adım adım anlatarak bir öğretici video çekmelidir. Seçeceği sistem oyuncumuzun kendisine kalmış bir faktördür. Bu kategoride seçilen sistemlerin zorluğu ve seçilmiş sistemin zor kolay farketmeksizin en doğru şekilde oyuncuya aktarımı derecelendirme aşamasında belirleyici unsurlar olucaktır.

Örnek Başlık: Zodyak Sistemi - Pandorian 2 Reborn | Lilliana
Domino Sistemi - Pandorian 2 Reborn | Lilliana

Kategori videolarında kullanılacak etiketler: #cengizhan2 #pandorian2 #pvpserver

- Öğretici Video Ödülleri

1. Kraliyet Aristokratı Kostümü, 5A PP, 1000 Neptün, 1000 Parlak Elmas, 300 Seçkin Akdeniz Oyması

Katılım Ödülü (Dereceye Giremeyenler İçin): 2A PP, 100 Neptün, 100 Parlak Elmas, 100 Seçkin Akdeniz Oyması

3) Tanıtıcı Video

Son kategorimiz ise tanıtıcı video. Oyuncumuz serverimizi Türkiyeye yeni gelen bir MMORPG mantığı ile dışarıya aktaran bir yaklaşımla video çekerek kategoriye katılım sağlayabilir. Kategoride serverimizin özelliklerini en doğru, yalın bir şekilde anlatması derecelendirme aşamasında belirleyici unsurlar olucaktır.

Örnek Başlık: Pandorian 2 Reborn Tanıtım | Lilliana

Kategori videolarında kullanılacak etiketler: #cengizhan2 #pandorian2 #pvpserver

- Tanıtıcı Video Ödülleri

1. Meteor Kelebeği Kostümü, 5A PP, 1000 Neptün, 1000 Parlak Elmas, 300 Seçkin Akdeniz Oyması

Katılım & Değerlendirme Süreci

Oyuncumuz ilgili videoyu yükledikten ve belirtilen kural detaylarını uyguladıktan sonra forumumuz üzerinden bana özel mesaj atarak video linkini ve oyuna giriş yaparken kullandığı IDsini mesajda belirterek başvurusunu yapabilir. 

Mesaj göndermek için tıklayın. Başlığa video yarışması yazın.

Katılım için son gün 23 Haziran Pazar gün sonuna kadardır.

Değerlendirme süreci yönetim üyelerince tarafsız bir şekilde gerçekleştirilecektir. Hiçbir yönetim üyesi katılım göstermeyecektir. 

Bol Şans!
SONUÇLAR
Değerli Oyuncularımız,
Video etkinliğinde katılım sürecinin bitmesi ile değerlendirme süreci yapıldı ve kazanan kişiler belirlendi. Değerlendirme aşamasında Kurucu Exactihus ile beraber videolara 10 üzerinden puanlama yaptık. Katılan herkese teşekkür ederiz.
PK Video Sonuçları
PK videolarında tercih edilen müziğe, PK esnasındaki kalabalıklığa, PK sürecindeki hareketliliğe ve dışarıya yansıttığı eğlenceye dikkat edilerek bir puanlama yapıldı.
1. RoseRain (videosu) & HaDéS (videosu)17 puan
2. Béyond (videosu) 13 puan
3. LethalBow (videosu) & LethalArrow (videosu) 11 puan
Katılım Ödülü kazanan: Aredhell
Tanıtıcı Video Sonuçları
1. Clive (videosu) 14 puan
2. StronqRoque (videosu) 12 puan
3. AdanaLee (videosu) 11 puan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi