Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pandorian2 Reborn | Manzara Etkinliği
7a5BMP.png

Merhaba değerli oyuncularımız yeni bir etkinliğimiz ile sizlerleyiz. Bu etkinliğimizde kendi favori manzaranızı sergileyerek katılacağınız ve değerlendirilmeye tabi tutulacağınız bir süreçten geçiceksiniz.

• Etkinliğe Katılım Süreci

22 Nisan Pazartesi - 28 Nisan Pazar (gün sonuna kadar)

• Etkinlik İçeriği

Etkinliğimizde oyunda en beğendiğiniz manzaraya sahip haritada karakterinizi maskeleyerek ve binekten inili bir şekilde ekran görüntüsü almanızı istiyoruz. Karakter bilgilerinizi ben yönetimimize sunarken gizlemiş bir şekilde ileteceğim. Sizlerin bana iletmesini istediğim görüntünün aşağı yukarı hali şu şekilde olmalıdır: Tıklayınız.

Görüntüde görüldüğü üzere karakterin avatarı, sohbet paneli, yetenek alanı vb. hiçbir kısım dahil edilmemiştir. Sizlerinde aynı bu şekilde bir görüntü iletmenizi rica ediyorum.

• Katılım Yolu

Görüntülerinizi bana forumdan özel mesaj atarak iletmeniz gerekmektedir. Forumdan üyelik aldıktan ve üyeliğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra BURAYA tıklayarak bana özel mesaj gönderebileceğiniz alana girmiş olursunuz. Mesaj başlığına etkinlik yazınız. Mesaj alanına ise görüntünüzü tarattığınız bir siteden elde ettiğiniz linki koymanız yeterlidir. Linkle birlikte IDnizide yazmayı unutmayınız.

Görüntünüzü taratmak adına hızlıresim sitesini öneriyoruz. hizliresim.com 'a girdiğinizde Dosyaları Seç kısmından ilgili görüntünüzü seçtikten sonra YÜKLE butonuna basınız. Yükleme tamamlanınca açılan sayfada yer alan Resim Direkt Adresi kısmında bulunan linki bana iletmeniz gerekmektedir.

Her oyuncunun aynı hesapla 1 kez katılma hakkı vardır. Görüntünüzü gönderdikten sonra değiştirme hakkınız YOKTUR. Görüntülerinizi bilgilerinizin kapalı olduğu şekilde düzenledikten sonra katılım süreci tamamlanınca yönetimimize sunacağım ve değerlendirilme ile kazananlar seçilecek.

• Ödüller

1. Altın Aslan ve 2 Altın Pazar Parası
2. Buz Kaplanı ve 1 Altın 500 Gümüş Pazar Parası
3. Ateş Tilkisi ve 1 Altın Pazar Parası

Sıralamaya giremeseniz dahi katılım gösterdiğiniz için 500 Gümüş Pazar Parası kazanacaksınız.

Sıralamaya girmiş olan kişilere ekstradan katılım ödülü verilmeyecektir.

Bol Şans!
SONUÇLAR

Sevgili oyuncular,

1 hafta süren katılım sürecinin ardından manzara etkinliğimiz sona erdi. Öncelikle katılım gösteren herkese çok teşekkür ederiz. Tüm görseller titizlikle incelendi ve puanlandı. Sonuçlara geçmeden önce puanlama sürecinden bahsetmek istiyorum. 

Görseller yönetim ekibi tarafından puanlandı. Katılım görsellerinde katılımcının bilgileri tamamen görselden silinerek tarafsız bir şekilde değerlendirildi. Her görsele 1 - 5 puan aralığında (1 ve 5 dahil) bir puan verildi. Yarışmaya katılmış olan bir yönetim üyesi elbette kendine puan veremedi ve oylamasını en son gerçekleştirdi çünkü yönetim üyesinin puanı diğer yönetim üyelerinin tarafsız bir şekilde kendi görseline verdiği puanların ortalaması ile belli oldu böylelikle adil bir şekilde puanlama süreci tamamlandı. 

- Kazananlar -

1. Desthur - Lilliana - Infantry (15 puan)
2. Venda - Tengri (14 puan)
3. Morniearchy (13 puan)

- Detaylı Liste -

Puan dağılımı: 4 - 3 - 4 - 4 = 15 puan

Lilliana - Görseli için tıklayınız.
Puan dağılımı: 2 - 5 - 4 - 4 = 15 puan 

Puan dağılımı: 4 - 3 - 5 - 3 = 15 puan

Puan dağılımı: 3 - 3 - 5 - 3 = 14 puan

Puan dağılımı: 3 - 4 - 4 - 3 = 14 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 5 - 4 = 13 puan

Puan dağılımı: 3 - 3 - 3 - 3 = 12 puan

Puan dağılımı: 3 - 2 - 5 - 2 = 12 puan

Puan dağılımı: 3 - 2 - 4 - 3 = 12 puan

Puan dağılımı: 3 - 1 - 5 - 2 = 11 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 4 - 3 = 11 puan

Puan dağılımı: 3 - 3 - 2 - 3 = 11 puan

Puan dağılımı: 4 - 1 - 5 - 1 = 11 puan

Puan dağılımı: 3 - 2 - 3 - 2 = 10 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 4 - 2 = 10 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 4 - 2 = 10 puan

Puan dağılımı: 4 - 1 - 4 - 1 = 10 puan

Puan dağılımı: 3 - 1 - 3 - 2 = 9 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 2 - 3 = 9 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 3 - 2 = 9 puan

Puan dağılımı: 4 - 1 - 3 - 1 = 9 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 2 - 2 = 8 puan

Puan dağılımı: 4 - 1 - 2 - 1 = 8 puan

Puan dağılımı: 3 - 2 - 1 - 2 = 8 puan

The4rk - Görseli için tıklayınız.
Puan dağılımı: 3 - 2 - 1 - 2 = 8 puan

Puan dağılımı: 3 - 1 - 3 - 1 = 8 puan

Puan dağılımı: 2 - 2 - 1 - 2 = 7 puan

Puan dağılımı: 2 - 1 - 2 - 1 = 6 puan

BARETTA - Görseli için tıklayınız.
Puan dağılımı: 2 - 1 - 1 - 1 = 5 puan

Yarışmayı kazanan ve katılım sağlayan oyuncularımızı tebrik ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi